Úvod » Střešní krytiny » Asfaltový střešní šindel » Katepal - příslušenství » Podkladová fólie LiteBase 500 - Katepal - 25 m2
Podkladová fólie z SBS modifikovaného bitumenu pod šindele KATEPAL, zaručující 30-ti letou záruku střešního pláště.
Potřebný produkt–garance záruky 30 let.
Výběr podkladové vrstvy je jedním z nejdůležitějších kroků při konstrukci celého střešního pláště, neboť je zcela zásadní z jakého materiálu je tato podkladová vrstva vyrobena a jak následně pod šindelem po dobu jeho životnosti pracuje.
Originální podkladové vrstvy KATEPAL jsou vyrobeny z totožného materiálu jako šindele Super KATEPAL, tedy z SBS modifikovaného bitumenu (doporučujeme se vyhýbat podkladovým vrstvám z oxidovaného bitumenu ), čímž je zaručena dokonalá skladba a materiály se navzájem nenarušují.
Povrch je z nenasákavé polypropylénové tkaniny, dodává se v rolích návinu 25 x 1 m. Tloušťka je 0,65 mm. Nosnou vložkou je netkaný polyester, střední vrstvy jsou z SBS mod. bitumenu a ve spodní vrstvě je pevná výztuž z netkaného polyesteru, která na spodní straně slouží jako ochrana proti kondenzaci. Váha je 0,5 kg/m2.
Podkladová vrstva má samolepící okraje, díky kterým se docílí maximální hydroizolace spojů. Jsou uvedeny hrubé rozměry role. Při instalaci se doporučuje tuto vrstvu maximálně propnout a finální vrstvu (šindel) instalovat ihned po instalaci této podkladní vrstvy.
Alternativou tohoto produktu je KATEPAL U-EL 60/2200.
Pro výpočet potřebné plochy je potřeba počítat se vzájemnými překryvy a také s určitým odpadem. V zásadě se pro výpočet potřebné plochy podkladové vrstvy používá jednoduchý propočet, a to 1,15-ti násobek čisté plochy střechy (u složitějších střech s úžlabími až 1,20-ti násobek čisté plochy střechy).
Tento druh materiálu Vám naceníme přímo na Vaší individuální poptávku. Poskytneme Vám zajímavé speciální slevy.
Napište nám na e-mail: info@strechyjokl.cz
Balení: | 25 m2 |
Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ